AktualnościOgłoszenia

Kongres Polonistów i Bibliotekarzy Aplikacje mobilne i media społecznościowe jako narzędzie kształcenia funkcjonalnej komunikacji

20.10.2018

Drodzy Państwo,
już po raz czwarty spotykamy się na najważniejszym wydarzeniu dotyczącym edukacji polonistycznej – Uroczystym Ogólnopolskim Kongresie Polonistów i Bibliotekarzy.

Podczas jubileuszowej edycji z okazji 70-lecia czasopisma „Polonistyka” tematem przewodnim będzie „Nowa adaptacja narzędzi retorycznych w edukacji polonistycznej”.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kompleksowy program kształcenia kompetencji komunikacyjnych dostosowany do każdego etapu nauczania, dzięki któremu:
– zrealizujecie podstawę programową,
– wykorzystacie potencjał darmowych aplikacji i nowych technologii,
– stworzycie interaktywną, angażującą lekcję,
– przygotujecie uczniów do egzaminów zewnętrznych.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu, otrzymają Państwo praktyczne wskazówki i niezawodne sposoby na nowoczesną adaptację narzędzi retorycznych w realiach codziennej pracy szkolnej.

Czekamy na Was 23 listopada w Warszawie!