AktualnościOgłoszeniaRozwój zawodowySpotkaniaZainspiruj się

O PRZESTRZENI I MARCE BIBLIOTEKI SZKOLNEJ. WIZYTA STUDYJNA W „WYPOŻYCZALNI SKRZYDEŁ”

Zapraszamy do „Wypożyczalni Skrzydeł” – biblioteki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie – wyjątkowej przestrzeni, jednej z najpiękniejszych w Polsce. Jej twórczynią jest Iwona Pietrzak-Płachta – Nauczycielka Roku 2022, autorka książki „Wypożyczalnia skrzydeł. Opowieść o magii czytania”, propagatorka i trenerka budowania marki i identyfikacji wizualnej bibliotek szkolnych.

Po szkole i bibliotece oprowadzi nas i opowie o swojej pracy Ta, która USKRZYDLA – swoich uczniów, bibliotekarzy, a nawet książki i biblioteki.

Dojazd autobusem nr 22 z Dworca Głównego PKP o 15.55 lub o 16.20 (przyjazd na przystanek pod szkołą w Pliszczynie o 16.36 lub o 16.59). Szczegóły trasy – na zdjęciach poniżej. Zbiórka na dole, w hallu szkoły.

Odjazd autobusu nr 22 do Lublina spod szkoły – o 18.52.

Link do formularza zapisów: